| Názov školy | Súkromné konzervatórium, Kalinčiakova 87, 960 01 Zvolen |
| Adresa školy | Kalinčiakova 87, 960 01 Zvolen |
| Telefón | +421918958780 |
| d.kmetkova@pinkharmony.sk | |
| WWW stránka | phsk.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Ingrid Pinková, ArtD. | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 108
Počet tried: 6
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I. SK | 22 | |
| II. SK | 14 | |
| III. SK | 15 | |
| IV. SK | 17 | |
| V. SK | 13 | |
| VI. SK | 8 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ASH | ASH | ANJ | ANS | BN | DEJ | DHO | DED | DEH | DTB | DID | DHH | DHN | DPH | DIT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2,1 | 2,67 | 2 | ||||||||||||
| II. SK | 2,22 | 3 | 2 | 3,33 | |||||||||||
| III. SK | 2 | 1,29 | 1,9 | 3,5 | 3,5 | ||||||||||
| IV. SK | 2 | 2 | 2,25 | 2,88 | 3 | ||||||||||
| V. SK | 1,55 | 1 | 1,67 | 1,67 | 1,63 | ||||||||||
| VI. SK | 1,4 | 2,33 | 2 | 2,29 | 1 |
| Trieda | DVS | DIL | DIP | DIR | ESE | EDU | EUA | ETV | FRJ | FAH | FAH | FHA | FHP | HOE | HER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2 | 2 | 1,83 | 1,4 | 2,5 | ||||||||||
| II. SK | 2 | 2,33 | |||||||||||||
| III. SK | 1 | 1,17 | |||||||||||||
| IV. SK | 3 | 1,25 | |||||||||||||
| V. SK | 1,7 | 2,5 | 1,25 | 2 | 3 | ||||||||||
| VI. SK | 3 | 1 | 1,71 |
| Trieda | HOS | HOE | HOS | HNA | HBN | HCM | HFL | HNG | HHU | HKL | HNK | HKB | HPN | HNS | HNV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2 | 2 | 1 | 2,25 | |||||||||||
| II. SK | 3 | 1,33 | 1 | 3 | 2,55 | ||||||||||
| III. SK | 1 | 1,67 | |||||||||||||
| IV. SK | 2,5 | 4 | 1 | 3 | 2,67 | ||||||||||
| V. SK | 3 | 1 | 1,33 | 2,4 | 1,5 | ||||||||||
| VI. SK | 3 | 2 | 3 | 3 |
| Trieda | HVI | HZN | HVL | HVO | HVO | HSU | HVO | HZL | HPA | HAB | CTA | IMP | INF | IUI | INO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2 | 1,63 | |||||||||||||
| II. SK | 1,67 | 2,17 | |||||||||||||
| III. SK | 2,5 | 4 | |||||||||||||
| IV. SK | 1,43 | 1,8 | 1,33 | 2,43 | 1 | ||||||||||
| V. SK | 1,86 | 2,2 | 1,17 | 3 | 1,25 | ||||||||||
| VI. SK | 1,75 | 2 | 1,75 | 1 | 1,71 |
| Trieda | ISE | JAR | JPO | JAT | KLT | KOH | KSP | KOX | KSU | KAS | KAS | KVD | KVS | LADENIE | LTC |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 1,9 | 2,17 | |||||||||||||
| II. SK | 2 | 2,67 | |||||||||||||
| III. SK | 1,22 | 1,33 | 1,5 | 3,25 | 2,5 | 3,25 | |||||||||
| IV. SK | 1,18 | 3,33 | 1,63 | 3 | |||||||||||
| V. SK | 1,22 | 1,5 | 1 | 1 | |||||||||||
| VI. SK | 1,14 | 1,5 | 1 | 1,67 | 1 |
| Trieda | MAT | MHO | MHN | MPH | MVY | MVS | MOT | MDR | MUS | NBV | NVH | NVH | NVP | NVS | NUH |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2 | ||||||||||||||
| II. SK | 3 | ||||||||||||||
| III. SK | 2 | 1,67 | 1 | 4 | |||||||||||
| IV. SK | 3,33 | 1,75 | 3,25 | ||||||||||||
| V. SK | 1,67 | 1,63 | 1,5 | 3 | 2,13 | ||||||||||
| VI. SK | 4 | 1 | 3,5 | 1 |
| Trieda | NOH | NHF | NOH | NOO | NAS | NEJ | OPE | PAN | PUP | PES | PSH | PSP | PED | PHO | PHO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2,83 | 2 | 1,75 | 2 | 1 | 1,93 | |||||||||
| II. SK | 3,33 | 1,64 | 2,33 | 1,83 | |||||||||||
| III. SK | 1,17 | 3,5 | 1,75 | 2 | 1,5 | 1,38 | |||||||||
| IV. SK | 1,75 | 2,43 | 2,57 | 1,5 | 1,83 | 1,25 | |||||||||
| V. SK | 1 | 1,22 | 1,5 | 2 | |||||||||||
| VI. SK | 3 | 3 | 1,57 | 2,57 | 1,86 | 1,71 | 1,43 |
| Trieda | PHY | PKM | PSM | PČOZ | PVG | PXK | PSY | REK | ROD | RUD | RUD | RUS | SAJ | SNJ | SUJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2 | ||||||||||||||
| II. SK | 1,33 | 1 | 2,83 | ||||||||||||
| III. SK | 4 | 1 | 1 | ||||||||||||
| IV. SK | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1,82 | 3 | ||||||||
| V. SK | 1 | 2 | 1 | 3 | 1,4 | 1 | |||||||||
| VI. SK | 1 | 1 | 1 | 1,29 | 3 |
| Trieda | ESI | SKL | SJL | SLA | SIV | SNU | SVS | SZL | Spr | STP | SAN | TAJ | TANEC | TDŽ | TAP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2 | 2,71 | 1,77 | 2,1 | 1,19 | 2,67 | 3,67 | ||||||||
| II. SK | 2,83 | 1,92 | 1,5 | 3 | 1,25 | 1,67 | 2 | ||||||||
| III. SK | 2,25 | 2 | 1 | 1,08 | 1,67 | 1,67 | 3 | ||||||||
| IV. SK | 2,47 | 2,6 | 1,75 | 1,08 | 1,5 | 3 | 3 | 2 | |||||||
| V. SK | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | ||||||||||
| VI. SK | 1,33 | 2 | 3 | 3 |
| Trieda | TSP | TVS | TEV | TČOZ | TMT | TDP | UPI | UPK | UPU | UPM | UPV | UPA | UMP | VYP | VPP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2,17 | 1 | 1,07 | ||||||||||||
| II. SK | 1,8 | 1,75 | 1,42 | 2,67 | |||||||||||
| III. SK | 1,17 | 3 | 3,5 | 1,33 | 3,25 | 1 | |||||||||
| IV. SK | 3 | 2,67 | 3,5 | 1,42 | 3 | 1,25 | |||||||||
| V. SK | 2 | 1,38 | 1,22 | 1,22 | |||||||||||
| VI. SK | 1,75 | 2 | 1 | 1,29 | 2,14 |
| Trieda | ZHN | ZAD | ZAH | ZHN | ZBS |
|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 1,71 | 2,25 | 2 | ||
| II. SK | 2,33 | 1,75 | |||
| III. SK | 1,88 | ||||
| IV. SK | 2 | ||||
| V. SK | 1,67 | 3,25 | |||
| VI. SK | 1 | 3 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 22 | 3 | 2 | 6 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 |
| II. SK | 14 | 1 | 2 | 8 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 |
| III. SK | 15 | 4 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| IV. SK | 17 | 2 | 3 | 8 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| V. SK | 13 | 2 | 2 | 5 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| VI. SK | 8 | 0 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 22 | 1336 | 102,98 | 1240 | 95,83 | 96 | 7,15 |
| II. SK | 14 | 1410 | 122,44 | 1379 | 119,68 | 31 | 2,76 |
| III. SK | 15 | 1237 | 103,56 | 1233 | 103,25 | 4 | 0,31 |
| IV. SK | 17 | 1721 | 121,10 | 1637 | 115,09 | 84 | 6,01 |
| V. SK | 13 | 812 | 84,37 | 812 | 84,37 | 0 | 0,00 |
| VI. SK | 8 | 1107 | 184,50 | 1007 | 167,83 | 100 | 16,67 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 7 | (2/5) | 68,90% | 6 | 55,00% | 6 | 2 | 3 | 2,20 | 5 | |||
| Anglický jazyk | B2 | 7 | (0/0) | |||||||||||
| Nemecký jazyk | B1 | 2 | (2/0) | 35,00% | 1 | 45,00% | 1 | 1 | 1 | 3,50 | 2 | |||
| Praktická časť odbornej zložky | 15 | (7/8) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 16 | (4/5) | 46,19% | 9 | 55,09% | 9 | 1 | 2 | 4 | 2,43 | 7 | |||
| Teoretická časť odbornej zložky | 15 | (7/8) | 5 | 2 | 2 | 4 | 2,38 | 13 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 15 | (7/8) | 6 | 3 | 3 | 1 | 1,92 | 13 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I. SK | ||
| II. SK | ||
| III. SK | ||
| IV. SK | ||
| V. SK | ||
| VI. SK |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2014/2015 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2014/2015, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Ansámblový orchester | 0 | Daniel Párkányi | |
| Autorská tvorba | 37 | Mgr. Michal Dindeš | |
| Fitnes krúžok | 0 | Mgr. Miroslav Matrtaj | |
| Hlasová výchova v zborovom speve | 0 | ||
| Hudobná skupina | 0 | PaedDr. Miroslav Gálik | |
| Jazda na koni | 0 | ||
| Konverzácia v ANJ | 0 | ||
| Rozhlasová družina | 0 | MgA. Ján Mikuš | |
| Spev v komornom súbore | 50 | Andrea Kirschová | |
| Spločenské tance | 0 | ||
| Športový krúžok | 0 | Mgr. Miroslav Matrtaj | |
| Tvorivé dielne | 0 | ||
| Zumba | 0 |
Vypracoval: PaedDr. Ingrid Pinková, ArtD.
V Zvolene, 28. júna 2016
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage