| Názov školy | Súkromné konzervatórium, Kalinčiakova 87, 960 01 Zvolen |
| Adresa školy | Kalinčiakova 87, 960 01 Zvolen |
| Telefón | +421918958780 |
| d.kmetkova@pinkharmony.sk | |
| WWW stránka | phsk.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Ingrid Pinková, ArtD. | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 102
Počet tried: 6
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I. SK | 9 | |
| II. SK | 14 | |
| III. SK | 15 | |
| IV. SK | 17 | |
| V. SK | 17 | |
| VI. SK | 13 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ASH | ASH | ANJ | ANS | BN | DEJ | DHO | DED | DEH | DTB | DID | DHH | DHN | DPH | DIT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 3 | 3 | 2,2 | 2,43 | |||||||||||
| II. SK | 3,7 | 2 | 2 | 1,5 | 3,1 | ||||||||||
| III. SK | 3,67 | 2,25 | 3,5 | 2,17 | |||||||||||
| IV. SK | 3,38 | 1,29 | 1,71 | 2,1 | 2 | ||||||||||
| V. SK | 1 | 1,88 | 1,82 | 2 | 3,2 | ||||||||||
| VI. SK | 1,33 | 1,14 | 1,18 | 1,36 | 1 | 3 |
| Trieda | DVS | DIL | DIP | DIR | ESE | EDU | EUA | ETV | FRJ | FAH | FAH | FHA | FHP | HOE | HER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 1 | 2 | 1,33 | ||||||||||||
| II. SK | 1,5 | ||||||||||||||
| III. SK | 4 | 4,5 | |||||||||||||
| IV. SK | 1 | ||||||||||||||
| V. SK | 1 | 1,3 | 1,4 | 1,6 | 2 | 2,33 | |||||||||
| VI. SK | 1,58 | 1 | 1,67 | 1,8 |
| Trieda | HOS | HOE | HOS | HNA | HBN | HCM | HFL | HNG | HHU | HKL | HNK | HKB | HPN | HNS | HNV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2 | 1 | 1 | 1 | 2,33 | ||||||||||
| II. SK | 4 | 1 | 2 | 5 | 3,46 | ||||||||||
| III. SK | 2,33 | 2,86 | |||||||||||||
| IV. SK | 3 | 2 | 1,5 | 3 | 2,75 | 3 | 3 | ||||||||
| V. SK | 2,33 | 1,5 | 2 | ||||||||||||
| VI. SK | 2,5 | 1 | 1,71 | 1,5 |
| Trieda | HVI | HZN | HVL | HVO | HVO | HSU | HVO | HZL | HPA | HFA | HAB | CTA | IMP | INF | IUI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 1 | 1,75 | 1 | 1,8 | |||||||||||
| II. SK | 2,8 | 2,67 | |||||||||||||
| III. SK | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| IV. SK | 2 | 2,67 | 2,5 | 2,4 | 4 | ||||||||||
| V. SK | 1,33 | 2 | 1,2 | ||||||||||||
| VI. SK | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Trieda | IAS | INO | ISE | JAR | JPO | JAT | KLT | KOH | KTH | KSP | KOX | KSU | KAS | KAS | KVD |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2,67 | 1,29 | |||||||||||||
| II. SK | 2,5 | 2 | 4 | 2,82 | |||||||||||
| III. SK | 2,14 | 5 | 2,5 | 1,67 | 1,89 | ||||||||||
| IV. SK | 1,69 | 3 | 2,33 | 1,67 | |||||||||||
| V. SK | 1,45 | 4 | 1,67 | 1,33 | |||||||||||
| VI. SK | 1,27 | 4 | 1,4 | 1 | 1 |
| Trieda | KVS | LADENIE | LTC | MAT | MHO | MHN | MPH | MVY | MVS | MOT | MDR | MUS | NBV | NVH | NVH |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | |||||||||||||||
| II. SK | 2 | ||||||||||||||
| III. SK | 4 | 2,5 | |||||||||||||
| IV. SK | 1 | 2 | 2 | 1 | |||||||||||
| V. SK | 3,2 | 1,6 | 1 | 3 | 3 | 1,33 | 2,33 | ||||||||
| VI. SK | 3 | 3 | 4 | 1 | 1,83 |
| Trieda | NVP | NVS | NUH | NOH | NHF | NOH | NOO | NAS | NEJ | OBN | OPS | OPE | PAN | PUP | PES |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 1 | 1 | 1,6 | 1 | 3 | ||||||||||
| II. SK | 3,1 | 2 | 1,9 | 2 | |||||||||||
| III. SK | 2,42 | 3 | 2,42 | 3 | 2,5 | 1 | |||||||||
| IV. SK | 2 | 2,4 | 2,5 | 2 | 1 | ||||||||||
| V. SK | 1 | 1,67 | 2 | 1,18 | 2,8 | ||||||||||
| VI. SK | 1,5 | 1,36 | 4 |
| Trieda | PSH | PSP | PED | PHO | PHO | PET | PHY | PKM | PSM | PČOZ | PVG | PXK | PSY | REK | ROD |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 1,67 | 3 | |||||||||||||
| II. SK | 3,08 | 1,75 | 2,67 | ||||||||||||
| III. SK | 2 | 4,5 | 2,83 | 4,5 | 1 | 4,5 | |||||||||
| IV. SK | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | |||||||||
| V. SK | 1 | 2 | 1,4 | 2,33 | 1,5 | 2,17 | 2,4 | ||||||||
| VI. SK | 1,27 | 1 | 1,82 | 1,5 | 1,8 | 3 | 2 | 1,4 | 1 |
| Trieda | RUD | RUD | RUS | SAJ | SNJ | SUJ | ESI | SKL | SJL | SLA | SIV | SNU | SVS | SZL | Spr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2,6 | 2,14 | 2 | 1,22 | |||||||||||
| II. SK | 3,4 | 2,33 | 2,5 | 2,33 | 1,62 | ||||||||||
| III. SK | 3,75 | 2 | 2,38 | 3 | 1,5 | ||||||||||
| IV. SK | 2 | 2,78 | 2,5 | 3,4 | 3,4 | 1,57 | 2,25 | 1,33 | |||||||
| V. SK | 3,2 | 2 | 4 | 1,63 | 1 | 1,17 | |||||||||
| VI. SK | 1 | 1,17 | 1 | 1 |
| Trieda | SAN | TAJ | TANEC | TDŽ | TAP | TSP | TVS | TSV | TEV | TČOZ | TMT | TDP | UPI | UPK | UPU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 2,5 | 1 | 1 | ||||||||||||
| II. SK | 3,8 | 2,5 | 3,2 | 1 | 3 | ||||||||||
| III. SK | 2,5 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2,21 | |||||||||
| IV. SK | 1,2 | 1,67 | 3 | 1 | 2 | 1,46 | 3 | ||||||||
| V. SK | 2 | 2 | 2,67 | 1 | 1,83 | 4 | 3,4 | ||||||||
| VI. SK | 1,14 | 2 | 2,4 | 1 | 1 | 1,3 | 4 | 2 |
| Trieda | UPM | UPV | UPA | UMP | VAU | VYP | VPP | ZHN | ZAD | ZAH | ZHN | ZBS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 1,67 | 3,33 | 2 | |||||||||
| II. SK | 1 | 2 | 2,25 | |||||||||
| III. SK | 5 | 2,5 | ||||||||||
| IV. SK | 1,67 | 2 | 1,5 | |||||||||
| V. SK | 3 | 1,55 | 3 | 1,8 | 2,25 | |||||||
| VI. SK | 3 | 1,27 | 2 | 1,33 | 1,67 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 9 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| II. SK | 14 | 0 | 4 | 3 | 6 | 4 | 0 | 1 | 2 |
| III. SK | 15 | 4 | 2 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
| IV. SK | 17 | 1 | 4 | 9 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 |
| V. SK | 17 | 3 | 2 | 9 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| VI. SK | 13 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. SK | 9 | 769 | 85,44 | 718 | 79,78 | 51 | 5,67 |
| II. SK | 14 | 1397 | 107,46 | 1231 | 94,69 | 166 | 12,77 |
| III. SK | 15 | 738 | 54,51 | 574 | 42,68 | 164 | 11,84 |
| IV. SK | 17 | 1260 | 86,31 | 1028 | 70,35 | 232 | 15,97 |
| V. SK | 17 | 2599 | 155,24 | 2598 | 155,19 | 1 | 0,06 |
| VI. SK | 13 | 697 | 58,68 | 694 | 58,41 | 3 | 0,27 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 9 | (5/3) | 52,71% | 8 | 56,88% | 8 | 2 | 4 | 2 | 2,00 | 8 | ||
| Nemecký jazyk | B1 | 2 | (1/1) | 45,00% | 2 | 50,00% | 2 | 1 | 1 | 1,50 | 2 | |||
| Praktická časť odbornej zložky | 16 | (6/8) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 11 | (6/4) | 59,07% | 10 | 49,86% | 10 | 1 | 2 | 7 | 2,60 | 10 | |||
| Teoretická časť odbornej zložky | 16 | (6/8) | 6 | 1 | 5 | 2 | 2,21 | 14 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 16 | (6/8) | 5 | 7 | 2 | 1,79 | 14 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I. SK | ||
| II. SK | ||
| III. SK | ||
| IV. SK | ||
| V. SK | ||
| VI. SK |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2016/2017 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2016/2017, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Ansámblový orchester | 0 | Daniel Párkányi | |
| Autorská tvorba | 0 | Mgr. Michal Dindeš | |
| Filmový klub | 0 | Mgr. art. Anna Matejová | |
| Fitnes krúžok | 0 | Mgr. Miroslav Matrtaj | |
| Hlasová výchova v zborovom speve | 0 | ||
| Jazda na koni | 0 | ||
| Kino klub | 27 | PhDr. Ľudmila Červená, PhD. | |
| Konverzácia v ANJ | 17 | Mgr. Katarína Skalická | |
| Kreatívne ruky | 11 | ||
| Ľudová kapela | 30 | PaedDr. Miroslav Gálik | |
| Rozhlasová družina | 0 | MgA. Ján Mikuš | |
| Spev v komornom súbore | 0 | Mgr. art. Andrea Kirschová | |
| Spločenské tance | 0 | ||
| Športový krúžok | 0 | Mgr. Miroslav Matrtaj | |
| Zumba | 0 |
Vypracoval: PaedDr. Ingrid Pinková, ArtD.
V Zvolene, 29. júna 2018
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage